Гороскоп на наступний тиждень 11-17 вересня

Об этом сообщает novosti-mira.in.ua со ссылкой на СМИ.

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 11-17 вересня 2017 року Овен (21.03—20.04). Не ображайтеся, якщо друзі розкладуть вам по полицях усі чесноти і недоліки вашого життя. Вам доведеться поборотися за когось iз друзiв, а декого вiдставити вбiк.
Дні: спр. — 11; неспр. — 12.

Телець (21.04—21.05). Ви навчитеся цінувати себе, включаючи свої недоліки. У вас з’явиться влада, але багато залежатиме від того, чи зможете ви її втримати.
Дні: спр. — 14; неспр. — 15.

Близнюки (22.05—21). Нарештi ви проявите себе. Буде і визнання, і обговорення за спиною. Якщо визнаєте свою провину, почнете виправлятися — до вас прийде успіх.
Дні: спр. — 15; неспр. — 17.

Рак (22.06—23.07). Пам’ятайте, що надмiрний тиск тiльки руйнує. Стримуйте свій запал. Як не дивно, стресові ситуації принесуть вам користь.
Дні: спр. — 16; неспр. — немає.

Лев (24.07—23.08). Спробуйте використовувати свою чарівність. Не будьте занадто суворі й правильні. Надихайте оточуючих, вiд цього залежить ваше майбутнє.
Дні: спр. — 12; неспр. — 13.

Діва (24.08—23.09). Доведеться чимось пожертвувати. Розплатiться «по рахунках» і йдіть далі. Нехай це стане тимчасовою поступкою життя.
Дні: спр. — 14; неспр. — 16.

Терези (24.09—23.10). Ваші бажання позначаться на вашому стані. Стримуючи їх, ви можете зруйнуватися зсередини. Не бійся смiливих дiй.
Дні: спр. — 14; неспр. — 15.

Скорпіон (24.10—22.11). Ви навчитеся любити і роботу, і людей. Спробуйте приймати гідності та недоліки, радіти тому, що є. Налаштуйте себе на любов, і все покращиться.
Дні: спр. — 15; неспр. — 17.

Стрілець (23.11—21.12). Задовольняйтеся тим, що з’являється, і тим, що є. Будьте ближче до всього, щоб усе розглянути й спробувати. Допомагайте близьким.
Дні: спр. — 14; неспр. — 16.

Козеріг (22.12—20.01). Розберіться зі своїми страхами. Можливо, ви побачите, що бiльшiсть iз них мають свої причини. У вихiднi вiдвiдайте друзiв.
Дні: спр. — 12; неспр. — 13.

Водолій (21.01—19.02). На подив, у вас з’являться гнучкість, легкість i грайливість. У цьому місяці буде помітно менше перешкод. Якщо щось не клеїться, киньте і почніть інше.
Дні: спр. — 16; неспр. — 17.

Риби (20.02—20.03). Ви зрозумієте, що не все нове — краще. Це стосується і людей, і зобов’язань, і традицій. Відбуватиметься те, про що ви раніше не замислювалися.
Дні: спр. — 11; неспр. — 12.

Інша версія:

ОВЕН

Ваша товариськість дозволить змінити ситуацію на краще, а нові зв’язки та знайомства позитивно вплинуть на матеріальне становище. На роботі начальство буде задоволене вашою пунктуальністю і високим професійним рівнем. У вихідні будьте уважні й обережні, не приймайте швидких рішень. Краще присвятіть ці дні родині та близьким.

ТЕЛЕЦЬ

Зібраність і зосередженість дозволять вам творити дива. Бажано регулювати обсяг навантаження на роботі. Дрібні невдачі спровокують дратівливість, постарайтесь уникнути конфліктів. У вихідні можливі непорозуміння в особистому житті.

БЛИЗНЮКИ

На роботі нагромадиться безліч справ, які вимагатимуть вашої особистої участі. Будуть потрібні рішучість і впевненість у своїх силах. Ваші зусилля не залишаться без адекватної реакції з боку начальства, як мінімум подяка вам забезпечена. Імовірні проблеми в стосунках з дітьми та близькими родичами.

РАК

Нормальний перебіг подій порушиться несподіванками, які цілком можна було передбачити. Небажано ризикувати фінансовим благополуччям. Зайва самовпевненість, імовірно, призведе до конфліктів з колегами. Стосунки з близькими можуть виявитися напруженими, але вони покращаться, особливо якщо ви не докладете для цього зусиль.

ЛЕВ

Намагайтеся не відмовляти нужденним у допомозі, якщо це не вимагатиме від вас надмірних зусиль. Можете впевнено братися до реалізації нових проектів. Упорядковуйте фінансові справи, плануйте майбутнє. Стосунки з родичами можуть ускладнитися. Вихідні краще провести вдома – у колі родини.

ДІВА

Від вашого настрою залежатиме успішна реалізація довгострокових планів. Намагайтеся уникати конфліктів на роботі. Не варто псувати стосунки з тими, хто не розділяє вашу точку зору. Можете розраховувати на допомогу близьких. У вихідні корисно зустрітися з друзями.

ТЕРЕЗИ

Не роздавайте обіцянок, вони можуть зайво обтяжити вас. Цього тижня потрібно виявляти цілеспрямованість. Не приймайте близько до серця поради інших – вам краще знати, як потрібно діяти. Без жалю розставайтеся з минулим, будьте відкриті для нового. У вихідні відвідайте дружню вечірку.

СКОРПІОН

Бажано співвідносити свої обіцянки з можливістю їхнього виконання. Постарайтеся зосередитися на роботі, тому що це тиждень підготовки до вирішального кидка. Ви легко зможете заручитися необхідною підтримкою близьких. У вихідні на вас чекають нові враження, заміські поїздки, спілкування з новими людьми.

СТРІЛЕЦЬ

На роботі та вдома можливі дрібні конфлікти, тому вам варто бути гранично обережними в словах і вчинках. Слід уникати поспішності в рішеннях та емоційності в спілкуванні. У вихідні треба згадати про друзів, у вас з’явиться вільний час для розважальної поїздки в їхній компанії.

КОЗЕРІГ

Начальству може не сподобатися ваше свавілля та зайнятість особистими справами в робочі години. Але все ж на вас чекає довгоочікуваний успіх. До вихідних у родині відновиться атмосфера любові, довіри та взаєморозуміння.

ВОДОЛІЙ

Можна зітхнути з полегшенням: схоже, що все встає на свої місця і справи налагоджуються. Можливо, на вас чекає нелегкий вибір, тому чим непомітнішими ви будете, тим краще. Бажано не вплутуватися в авантюрні історії. У вихідні постарайтеся перебороти бажання лізти зі своїми порадами в чужі справи.

РИБИ

Намагайтеся дослухатися до вимог керівництва, і тоді справи підуть на лад. Потрібно вписуватися в тимчасові рамки, виключити запізнення. Цього тижня слід виявляти оперативність у прийнятті рішень. У вихідні можливі розбіжності в родині, їх буде важко владнати, але треба постаратися.

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/64935”

Вход

Меню пользователя

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов