У Вашингтоні вперше за 27 років пройшов військовий парад до Дня незалежності США


У центрі столиці США Вашингтона вперше за 27 років пройшов великий військовий парад, приурочений до Дня незалежності США

У параді брали участь, зокрема, ВВС США, авіаційна група Блакитні ангели і бойові танки M1 Abrams, повідомляє DW. Об этом сообщает ulpravda.in.ua со ссылкой на СМИ.

Президент США Дональд Трамп виступив зі зверненням до нації в історичному центрі Вашингтона.

Раніше він не раз схвально відгукувався про військовий огляд на честь Дня взяття Бастилії, на якому він був присутній в Парижі 14 липня 2017 року.

Критики параду незадоволені тим, що Трамп спробував політизувати національне свято. Перед парадом Мюріель Баузер, обрана в 2014 році мером Вашингтона від Демократичної партії, висловила стурбованість тим, що святкування Дня незалежності в цьому році ознаменується демонстрацією "військової могутності" США.

Протестувальники надули велику повітряну кулю, що зображає Трампа у вигляді розгніваного немовляти в підгузниках.

Інша група демонстрантів розгорнула транспарант з написом: "Трамп — зрадник".

Зазвичай святкування 4 липня в Вашингтоні супроводжується історичним карнавальною ходою, багато учасників якого одягнені в форму солдатів періоду американської Війни за незалежність.

Обсяги витрат на нинішній огляд "Привітання — Америці" не розголошуються.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/05/u_vashyngtoni_vpershe_za_27_rokiv_proyshov_viyskovyy_parad_do_dnya_nezalezhnosti_ssha”

Вход

Меню пользователя

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов