Данилюк розповів про непрості відносини з главою Офісу президента Богданом

<p>Глава Офісу президента Андрій Богдан та вже колишній очільник РНБО Олександр Данилюк Об этом сообщает <a href=info-pics.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Данилюк розповів про непрості відносини з главою Офісу президента Богданом">

Глава Офісу президента Андрій Богдан та вже колишній очільник РНБО Олександр Данилюк

«Буду говорити неправду, якщо скажу, що у нас прекрасні дружні відносини з Богданом», заявив Данилюк


Екссекретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк підтвердив, що у нього були непрості стосунки з главою Офісу президента Андрієм Богданом.


Про це він заявив в інтерв’ю «ВВС Україна».


«Буду говорити неправду, якщо скажу, що у нас прекрасні дружні відносини. У нас непрості відносини з моменту самої кампанії, цього не приховую. Просто у мене інше бачення і підходи до розвитку ситуації. Я не підходжу до проблем з позиції «все вирішимо» , — сказав Данилюк.


На його думку, держава повинна працювати «без ручного контролю, повинні бути сильні інститути».


На питання про те, чи впливає на дії Богдана бізнесмен Ігор Коломойський, Данилюк відповів: «Не хочу це коментувати. Давайте дивитися на те, що відбувається. Мова не про персоналії. Є системна проблема. Є люди, у яких є конфлікт інтересів, і Андрій — один з них».


Раніше із джерел в оточенні РНБО стало відомо, що Данилюк написав заяву через конфлікт із очільником Офісу президента Андрієм Богданом. Цей конфлікт тривав кілька місяців. Данилюк нібито не міг змиритися з методами управління «в стилі Богдана».


Напередодні Данилюк заявив, що не бажав брати участь у «підкилимних іграх деяких персонажів».


Також він розповів, що однією з головних причин його відставки є спроба запобігти «неправильним рішенням в процесі Приватбанку».


Нагадаємо, президент Володимир Зеленський звільнив Олександра Данилюка з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони.


Як відомо, 27 вересня в Офісі президента повідомили, що секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк написав заяву про відставку перед початком візиту президента до США. В ОП зазначили, що Зеленський розгляне заяву Данилюка після повернення до Києва.


Сам Данилюк у соцмережі іронічно відреагував на чутки щодо його звільнення.


Тим часом ЗМІ повідомили, що Зеленський власноруч викреслив прізвище Данилюка зі списку офіційної делегації для візиту в США. На думку джерела, для Данилюка це стало останньою краплею у рішенні написати заяву про звільнення.


Читайте також статтю:

 • Добре, що не послали: Місія МВФ полетіла, але обіцяла повернутися  Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/danilyuk-rozpoviv-pro-neprosti-vidnosini-z-glavoyu-ofisu-prezidenta-bogdanom-629409.html”

  Вход

  Меню пользователя

   

  СМАРТ-БЛОГИ

  Новости регионов