Трамп 10 хвилин намагався переконати Терезу Мей, що за отруєнням Скрипалів стоїть не Росія, - ЗМІ


Влітку 2018 року президент США Дональд Трамп мав телефонну розмову з прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей, яку намагався запевнити у тому, що Росія не причетна до отруєння російського ексрозвідника Сергія Скрипаля у Солсбері

Про це пише The Guardian з посиланням на Washington Post. Об этом сообщает coruption.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Попри широко поширений висновок про те, що режим Володимира Путіна стояв за отруєнням Сергія Скрипаля і його дочки Юлії торік, кажуть, що президент США витратив 10 хвилин, висловлюючи свої сумніви з приводу участі Росії", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що, за даними Washington Post, Трамп "повчав" Мей щодо внеску Великобританії в НАТО, перш ніж заперечувати участь Росії у справі Скрипаля.

  • Нагадаємо, 5 березня 2018 року у британському місті Солсбері колишньому російському розвіднику Сергію Скрипалю та його дочці стало погано в торговельному центрі, після чого їх госпіталізували з отруєнням невідомою речовиною.
  • У російській розвідці заявили, що в отруєнні Скрипалів винні агенти США та Великої Британії.
  • Президент Росії Володимир Путін каже, що отруту "Новачок" могли виробляти в 20 країнах.
  • У МЗС Великої Британії заявили, що Росія мала мотив для замаху на Скрипаля.
  • Юлію Скрипаль виписали з лікарні та відвезли в таємне місце.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/tramp_10_khvylyn_namagavsya_perekonaty_terezu_mey_scho_za_otruyennyam_skrypaliv_stoyit_ne_rosiya_zmi”

Вход

Меню пользователя

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов