Штепа тероризує бізнесменів Слов’янська, прикриваючись іменами Ахметова і Новинського

Скандально відома колишня мер Слов’янська Неля Штепа знову намагається отримати контроль над містом. При цьому вона стверджує, що її нібито підтримують олігархи Рінат Ахметов і Вадим Новинський. Кілька міських підприємців розповіли, що Штепа вимагає від місцевих бізнесменів платити їй внески і погрожує, що після своєї перемоги на виборах помститься всім, хто відмовляється її зараз підтримати фінансово. За її словами, грошовий внесок в її компанію і публічна заява про її підтримку – єдині умови, які дозволять продовжувати бізнес в Слов’янській ОТГ.

Об этом сообщает FIB

Разом з тим достеменно відомо, що Ахметов і Новинський відмовили Штепі у співпраці і ніяким чином її не підтримують. Більш того, за даними джерел, про пропозицію Штепи на адресу Ахметова і Новинського відомо в Офісі Президента. З олігархами навіть провели бесіду про неприпустимість фінансування подібних маргінальних особистостей. Штепа тероризує бізнесменів Слов’янська, прикриваючись іменами Ахметова і Новинського

Loading...

Тим часом поки спонсором Штепи є тільки колишній мер Слов’янська Валентин Рибачук, який також відомий, як «Валик откатик». Він хоче стати смотрящим Слов’янська і головним куратором освоєння бюджету міста. Однак власних грошей на кампанію у нього не вистачає, і він придумує фантастичні історії про підтримку Ахметова і Новинського. Два афериста, які вже остогидли Слов’янську плетуть інтриги і кошмарять бізнес. Штепа тероризує бізнесменів Слов’янська, прикриваючись іменами Ахметова і Новинського

Цим шарлатанам вдалося залучити до своєї афери кримінального авторитета Олега Недаву, який залишився політично безхазяйним. Після краху його патрона Петра Порошенка і самого Недави на парламентських виборах, він шукає новий політичний дах і вже почав давати гроші на бенкет кампанію Штепи. Втім, велика частина коштів осідає в кишенях самої Штепи. При цьому ніяких гарантій, що люди Недави потраплять зі Штепою до міськради, вона не дає, і в майбутньому планує просто «забути» про те, що він її підтримував.

Популярні новини зараз
 • Київський лікар-інфекціоніст пояснив, чому деякі люди взагалі не хворіють COVID-19
 • Віддати життя за злодійську касу: в Лук’янівському СІЗО вбили снайпера
 • Гучні відставки: у «Слузі народу» можуть прибрати Венедіктову з поста генпрокурора
 • Штепа тероризує бізнесменів Слов’янська, прикриваючись іменами Ахметова і Новинського
  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/09/01/shtepa-teroryzuye-biznesmeniv-slov-yanska-prykryvayuchys-imenamy-ahmetova-i-novynskogo/”

  ТОП новости

  Вход

  Меню пользователя

   

  СМАРТ-БЛОГИ