Вибори 2020: на пост мера столиці зареєстровані ще три кандидати

Столична міська виборча комісія зареєструвала ще трьох кандидатів (станом на полудень суботи) на посаду міського голови Києва. Загалом на посаду мера столиці зареєстровано 11 кандидатів.

Об этом сообщает Москов постскриптум

Kyiv
Фото: Антикор

Згідно з постановами, опублікованими на сторінці комісії на сайті Київської міської ради, 25 вересня міськвиборчком зареєстрував на пост мера Миколу Томенка, висунутого Київською міською організацією партії "Громадський рух Миколи Томенка "Рідна країна"; Сергія Гусовського, висунутого Київською міською організацією партії "За майбутнє", і Юрія Левченка, висунутого Київською міською організацією партії "Команда Левченка "Народовладдя", передає .

Таким чином, на даний момент загалом на посаду столичного голови зареєстровано 11 кандидатів.

Раніше Київський міськвиборчком зареєстрував на посаду міського голови столиці Андрія Пальчевського, Ірину Верещук, Михайла Поживанова, Віталія Кличка, Олексія Кучеренка, Єгора Фірсова, Сергія Притулу та Діану Гранцеву.

Подача документів для реєстрації кандидатів завершилася 24 вересня. Не пізніше п’ятого дня з дня отримання заяви про реєстрацію та необхідних супровідних документів ТВК реєструє або ж відмовляє в реєстрації кандидата.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня.

Як писав "СтопКор" раніше, мера Умані Олександра Цебрія зняли з виборів.

Читати також:
У школах Івано-Франківська батькам роздали бланки для підписів «ЗА» чинного мера
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/vybory-2020-na-post-mera-stolyczi-zareyestrovani-shhe-try-kandydaty/”

 

СМАРТ-БЛОГИ