На Сумщині члени однієї родини йдуть в депутати від трьох різних партій

На Сумщині члени однієї родини йдуть в депутати від трьох різних партій

В Сумській області члени родини Галаєвих вирішили балотуватись в міську та обласну ради від різних політичних партій: «Батьківщини», «Європейської солідарності» та «Слуги народу». На майже комічну виборчу ситуацію звернув увагу блогер Денис Казанський на своєму Facebook.

Об этом сообщает FIB

«Українські вибори смішніші за будь-яку комедію. У Сумах до місцевої ради балотуються Магомед Галаєв та два його сини Расул та Рустам. І усі від різних партій. Магомед Галаєв від Батьківщини, Расул Галаєв від ЄС, а Рустам Галаєв від Слуги народу. Який епічний серіал можна було б зняти за мотивами цієї драми!», – написав він.

Як повідомляє з посиланням на дані сайту ЦВК місцеве видання «Сумські дебати», Галаєв Магомед-Шаріп Джамалович 1955 року народження є кандидатом у депутати Сумської обласної ради. Він іде від партії «Батьківщина».

фото «Сумські дебати»

Водночас, Галаєв Расул Магомед-Шаріпович 1985 року народження йде в депутати Сумської міськради від «Європейської солідарністі».

знімок екрану зі сторінки Расута Галаєва

При цьому Галаєв Рустам Магомед-Шаріпович 1983 року народження також балотується до міської ради Сум, але вже від партії «Слуга народу».

фото зі сторінки Рустама Галаєва

Користувачі Facebook почали іронізувати над цією ситуацією.

Як пише УНІАН, Магомед-Шаріп Галаєв народився у Чечено-Інгушетії. У 1980 році закінчив Донецький інститут радянської торгівлі. В Сумах працював на посаді директора ринку, депутат Сумської облради декількох скликань.


Джерело статті: “https://zaxid.net/na_sumshhini_chleni_odniyeyi_rodini_ydut_v_deputati_vid_troh_partiy_konkurentiv_n1509213”

Вход

Меню пользователя

 

СМАРТ-БЛОГИ