МОН: Школи у червоній зоні після канікул перейдуть на дистанційку

Після завершення осінніх канікул школи у регіонах, віднесених до червоної зони, продовжать навчальний процес в дистанційному форматі.

Об этом сообщает Устав ГрупПро це повідомив виконувач обов’язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.


«Наша позиція: діти мають навчатися в повноформатному режимі та здобувати якісну освіту. Залежно від епідемічного кольору регіону дехто розпочне очне навчання, дехто, якщо це буде червона зона, залишиться на дистанційному. На жаль», — написав він у Telegram.


Читайте також:
У МОН розповіли, що чекає на школярів після канікул


За словами Шкарлета, учні молодших класів після канікул повернуться за парти, незважаючи на ситуацію з коронавірусом в регіоні. А учні 5−11 класів будуть навчатися залежно від епідемічного рівня: у змішаному або дистанційному форматах.


«Ми обов’язково повернемося до звичного життя. Це відбудеться швидше за умови неухильного дотримання карантинних рекомендацій МОЗ», — додав очільник МОН.


Нагадаємо, що уряд рекомендував встановити шкільні канікули з 15 по 30 жовтня, після закінчення яких школи можуть перевести на дистанційну форму навчання.


Редактор: Оксана Соломка


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/karantin-v-ukrajini-yak-pracyuvatimut-shkoli-u-chervoniy-zoni-50119132.html”

Вход

Меню пользователя

 

СМАРТ-БЛОГИ