Карантин в Європі - Для українців нові правила вʼїзду в Хорватію

Хорватія оновила правила вʼїзду на свою територію. Іноземці, в тому числі українці, тепер будуть зобовʼязані не тільки предʼявити негативний тест на коронавірус, але і відправитися на самоізоляцію.

Об этом сообщает База компромата

Про це повідомляє посольство України в Хорватії.

Під час вʼїзду потрібен буде ПЛР-тест, зроблений не раніше ніж за 48 годин. 14-денна самоізоляція буде обовʼязковою, але її можна буде скоротити до 7 днів за умови здачі додаткового тесту за власні гроші в Хорватії після тижневої самоізоляції.

Без тесту і самоізоляції в країні можна перебувати не довше 12 годин. Це стосується людей, які приїжджають із невідкладних причин, і тих, хто їде транзитом.

Громадяни України не мають права на вʼїзд до Хорватії з туристичною метою. Заборона не поширюється на громадян України, які мають дозвіл на проживання в країнах ЄС за умови предʼявлення негативного результату ПЛР-тесту та згоди на самоізоляцію.

Нові правила діятимуть з 14 по 31 січня.

  • Із 15 січня для вʼїзду в Австрію українці, які мають право на вʼїзд, повинні будуть предʼявити негативний результат тесту на коронавірус, бути готовими піти на 10-денний карантин, а також заповнити спеціальну анкету.
  • 12 січня Чорногорія дозволила українцям вʼїзд без тесту на коронавірус, а в США готуються зобовʼязати всіх іноземців предʼявляти негативні тести перед посадкою на рейси до країни. Напередодні правила вʼїзду змінила і Велика Британія.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/57614-horvatiya-posilila-vimogi-v-jizdu-ukrajincyam-dovedetsya-yti-na-samoizolyaciyu-a-turisti-v-jihati-ne-zmozhut”

Вход

Меню пользователя

 

СМАРТ-БЛОГИ