Шмигаль розповів, що буде із тарифами на тепло та гарячу воду

последние новости в Украине останні новини в Україні

Під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулася нарада з питань тарифної політики у сфері централізованого теплопостачання. На нараді уряд та міські голови дійшли згоди в питанні тарифів на тепло та гарячу воду.

Об этом сообщает Компромат СНГ

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що усі гілки влади об’єдналися для захисту людей від неконтрольованого зростання тарифів. Ухвалене спільне рішення з головами міст про непідвищення тарифів на опалення й гарячу воду для українців.

На нараді домовилися напрацювати проєкт спільного Меморандуму, який регламентуватиме, що тарифи на тепло та гарячу воду в цьому опалювальному сезоні залишаться незмінними; буде проведена робота над реструктуризацією заборгованості перед НАК "Нафтогаз", що утворилася через різницю між виручкою ТКЕ та тарифною виручкою (так звана "різниця в тарифах"); теплокомуненерго матимуть можливість укладати річні договори з НАК "Нафтогаз" за вигідною ціною.

Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко заявив, що вдалося досягти розуміння з центральною владою щодо необхідних кроків для недопущення кризи в системі теплозабезпечення населення та соціальних об’єктів.

Раніше у "Київтеплоенерго" пояснили киянам шалені ціни на опалення у грудні. ASPI news писало, що "Нафтогаз" підвищив ціну на газ для населення ще на 35%.
Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/shmigal-rozpoviv-scho-bude-iz-tarifami-na-teplo-ta-garyachu-vodu”

Вход

Меню пользователя

 

СМАРТ-БЛОГИ