Санкції США проти Росії - Мінфін опублікував список

Міністерство фінансів США оприлюднило список російських фізосіб і організацій, які 2 березня потрапили під санкції за отруєння і вирок опозиціонеру Олексію Навальному.

Об этом сообщает ТОП СМИ

До списку санкцій увійшли перший заступник керівника адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко, директор ФСБ Олександр Бортніков, заступники міністра оборони Олексій Криворучко і Павло Попов, директора ФСВП Олександр Калашников, генпрокурор Ігор Краснов і начальник управління президента РФ з внутрішньої політики Андрій Ярин.

Їх активи в США заморожуються, а громадянам США заборонено вести з ними справи.

Санкції вводяться також проти 27-го Наукового центру і 33-го Центрального науково-дослідного випробувального інституту Міністерства оборони РФ, а також Державного науково-дослідного інституту органічної хімії і технології. Співпраця з ними заборонена.

Крім того, в заяві держсекретаря Ентоні Блінкена сказано, що Росія внесена до списку країн, яким відмовляють у експорті оборонних технологій. Певні винятки зроблять для космічної галузі, але всього на шість місяців.

США також вводять заборону на надання Росії кредитів американськими урядовими фінансовими організаціями через застосування хімзброї.

  • 2 березня Євросоюз ввів санкції проти Росії у відповідь на арешт Навального. Під санкціями опинилися чотири людини — всі голови силових відомств Росії.
  • Після цього санкції ввели США. У список внесли сім посадових осіб і 14 організацій. Україна задоволена санкціями і сподівається на тиск за Крим.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/60219-pid-sankciji-ssha-potrapili-direktor-fsb-zastupniki-ministra-oboroni-ta-inshi-minfin-opublikuvav-spisok”

 

СМАРТ-БЛОГИ