Призовника з Буковини забули на харківському вокзалі

Тепер його та ще семеро військовиків звинувачують у дезертирстві

Шосту добу просто на вокзалі чекають восьмеро бійців. Після підготовки на Рівненському полігоні солдати мали їхати на передову, але діставшись потягом до Харкова дізналися – місця в автобусі всім не вистачить. Наступного дня чекали іншого транспорту, втім, за бійцями досі ніхто не приїхав. Серед них один мобілізований буковинець.

Про це йдеться у сюжеті СТБ.

Їхати на передову самотужки не можуть. Адже військові квитки і паспорти забрав із собою офіцер-супроводжувач. Вони навіть у місто не виходять – відразу ж будуть затримані.

Якби не волонтери «Південного посту», чоловіки би ночували просто неба. Тут, на вокзалі, їм дали прихисток. На перші кілька діб у волонтерів є спеціальні ліжка. Останні дві ночі вони відвозять солдатів у розташування обласного харківського військкомату.

Напередодні до забутих бійців приїздили представники ОБСЄ. Нині про ситуацію довідалися в обласній адміністрації. Кажуть, сьогодні ж доправлять офіційних листів до Рівненського військомату та Міноборони.

На Рівненщині від бійців відхрещуються: мовляв, поки готували їх на полігоні відповідали за солдатів. Тепер з ними їхні командири. Як тепер знайти відповідального командира й чи шукали взагалі його рівненські військовопосадовці, в оперативному командуванні не поточнюють. Не знають цього й самі бійці – кажуть, їм, простим солдатам, навіть ніхто не пояснив, куди везуть й про яку бригаду йдеться.

http://promin.cv.ua/news/2015/06/24/15245

Вход

Меню пользователя

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов