Пропрезидентський нардеп-прогульник Сольвар бреше виборцям

В 2015 році пан Руслан Сольвар не провів жодного виіздного прийому громадян в Києво-Святошинському районі, з цього питання з Сольваром на його сторінці в ФБ відбулось дискусія, пояснення просте зачекати так як його помічники визначаються з приміщенням та місцем проведенням.

Окрім цього у Верховній Раді України стартувала кампанія «Стоп, прогульнику!». Як зазначив голова Верховної Ради Володимир Гройсман, визначатимуть топ-25 найкращих і найгірших результатів. Він нагадав, що під час погоджувальної ради у понеділок він звернувся до ЗМІ, громадських організацій з проханням ретельно аналізувати, як парламентарії відвідують засідання. «Ми з вами, з більшістю депутатів парламенту, з громадськістю розпочали широку кампанію «Стоп, прогульнику!», — заявив В. Гройсман. — Щоб прогульникам було дуже не солодко, і всі розуміли, кого обрали, щоб працювати й ухвалювати рішення, а кого — щоб сюди взагалі не приходив».

Слід зазначити, що звернутися до шкільних методів боротьби з прогульниками керівництво українського парламенту змусила повна безвідповідальність частини чинних парламентаріїв. Так, нардепи дуже часто банально прогулюють і засідання комітетів, і  сесії, тому для ухвалення законів немає необхідної кількості голосів. Скажімо, парламент тричі не міг проголосувати за підтримку та скерування запитів до президента. Для підтримки потрібно 150 голосів, для скерування — 226. І три п’ятниці поспіль парламентові не вистачало для цього голосів, оскільки нардепів не було на робочих місцях.

Невтішна картина також із відвідуваністю комітетів: за даними спостерігачів моніторингу «Відкрито», відвідуваність комітетів становить 73%, тобто в середньому нардепи прогулюють одне з чотирьох засідань. При цьому 11 нардепів не брали участі в жодному з них. До таких злісних прогульників належать Павло Балога (позафракційний), Руслан Сольвар (Блок Петра Порошенка), Юрій Бойко (Опозиційний блок), Ігор Єремеєв («Воля народу»), Юрій Мірошниченко (Опозиційний блок), Костянтин Жеваго (позафракційний), Олександр Вілкул (Опозиційний блок),  Юрій Солод (Опозиційний блок), Геннадій Бобов («Відродження»), Денис Омельянович (Опозиційний блок) та Віктор Бондар («Відродження»).

Руслан Сольвар постійно погрожує своїм опонентам по телефону — пише на своїй ФБ-сторінці  Бедовой Константин,  який стверджує, що особисто став жертвой «телефонного терориста» від БПП Сольвара, та вже звернувся з цього приводу до міліції, прокуратури та СБУ. 

скачанные файлы

Вход

Меню пользователя

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов