Рада ратифікувала конвенцію ЄС про спільне кіновиробництво

кіно

Верховна Рада ухвалила закону "Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про спільне кінематографічне виробництво (переглянутої)".

Ухвалення відповідного законопроєкту №0236 за основу та в цілому на засіданні у середу підтримали 288 депутатів, повідомляє пресслужба Державного агентства з питань кіно.

"Ратифікація конвенції сприятиме розвитку української кіноіндустрії, посиленню міжнародного культурного та економічного співробітництва, розширенню доступу до міжнародних ринків для української кіноіндустрії та підвищенню рівня представлення України на міжнародних кінофестивалях і платформах", – прокоментували ратифікацію конвенції в Держагентстві.

Крім того, очікується що це дозволить Україні розширити коло країн для спільного кінематографічного виробництва та збільшити кількість спільних кінопроєктів.

Читайте також: Фірма режисера "Слуги народу" заробила 750 мільйонів на продажу електроенергії держструктурам, – ЗМІ. ВIДЕО

Як повідомлялося, напередодні Верховна Рада ухвалила закон "Про застосування англійської мови в Україні". Перед голосуванням депутати підтримали дискусійну поправку, як передбачає виплати з державного бюджету кінотеатрам, які замість фільмів з українським дубляжем демонструватимуть їх англійською.

Автор: Михайло Орлюк