РФ після удару по «Охматдиту» влаштувала в ООН святковий обід: головною стравою була котлета по-київськи

Читать на русском

РФ після удару по «Охматдиту» влаштувала в ООН святковий обід: головною стравою була котлета по-київськи
РФ після удару по «Охматдиту» влаштувала в ООН святковий обід: головною стравою була котлета по-київськи

Цинізму країни-агресора Росії немає меж і вона щоразу це доводить навіть на міжнародному рівні. Красномовний тому доказ: святковий обід її дипломатів в ООН наступного дня після чергового воєнного злочину – масованого обстрілу військами РФ міст України 8 липня.

Представники терористичної держави "смакували" котлетами по-київськи, коли в Києві рятувальники все ще розбирали завали зруйнованих російською ракетою корпусів дитячої лікарні "Охматдит". Про це повідомляє "Укрінформ", кореспондент якого в Нью-Йорку зробив фото меню росіян.

За його словами, після засідання Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй, на якому обговорювали російський ракетний удар по дитячій лікарні в столиці України, Росія влаштувала ланч із нагоди свого головування в Радбезі. Основаною стравою в меню там була котлета по-київськи з картопляним пюре.

Росія після удару по  queiqxeihuixkant

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця на зазначив, що організований Росією обід – оплачений кривавими грошима.

"Напад на дитячу лікарню також є виявом глибокої зневаги Росії до будь-яких мирних ініціатив, незалежно від їхнього походження. Вона припинить вбивати та поширювати насильство лише тоді, коли буде нездатна це робити. Цей воєнний злочинець (Небензя) потрапить у пекло, оминаючи чистилище, і його місце там вічне. Однак важливо й те, як його посадять до цього на лаву підсудних. Я не можу зрозуміти, як можна потискати йому руку і приймати запрошення на ланч з ним, оплачений кровавими грошима", – з такими словами він виступив на засіданні.

Росія після удару по

У коментарі українському виданню Кислиця сказав, що моральна деградація російської дипломатії очевидна. Спілкування за службовою необхідністю з російським постпредом Василем Небензею стає нестерпним для багатьох дипломатів із інший країн.

"Наступного тижня до Нью-Йорка також допустять його шефа Лаврова, відтак рівень токсичності у штаб-квартирі ООН ще більше зросте. Добре, що йому хоч не дозволяють вільно пересуватися далі від радіуса, встановленого владою США", – пояснив український дипломат.

Росія після удару по

На засіданні в ООН виступив і гендиректор "Охматдиту" Володимир Жовнір. Він розповів учасникам про те, що під час російського удару безпосередньо у приміщеннях установи перебували понад 600 пацієнтів і майже стільки ж працівників. Двоє дорослих загинули (одна з них – молода лікарка). Поранено 300 людей, із них восьмеро – діти.

Росія після удару по