У Києві через підтоплення кількох станцій метро внесуть зміни у організацію дорожнього руху, – МВС

Читать на русском

У Києві через підтоплення кількох станцій метро внесуть зміни у організацію дорожнього руху, – МВС

У Києві через підтоплення кількох станцій метро внесуть зміни у організацію дорожнього руху, – МВС

У Києві 9 грудня відбулося засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через ситуацію з підтопленням кількох станцій метро у Києві. У ході засідання ухвалили низку рішень задля уникнення транспортного колапсу у столиці через зростання перевезень киян наземним громадським транспортом.

Зокрема, на найбільш завантажених ділянках доріг столиці буде впроваджено зміни в організації дорожнього руху: від збільшення пропускної спроможності громадського транспорту до зміни хронометражу перемикань сигналів світлофора, перенесення деяких зупинок та зміни дорожніх знаків. Подробиці розкрив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, що брав участь у засіданні.

Він зауважив, що через закриття частини станцій столичного метрополітену основне навантаження з перевезення киян та гостей столиці припаде на наземний громадський транспорт. І, оскільки його на столичних дорогах побільшає, зростають ризики значного ускладнення дорожнього руху.

Тож Державна комісія ТЕБ та НС на засіданні 9 грудня, поміж іншого, вирішувала, як можна уникнути транспортного колапсу у Києві.

"Вніс пропозицію, яку підтримали під час засідання Комісії: впроваджуємо зміни в організації дорожнього руху на найбільш завантажених відрізках доріг столиці. Збільшимо пропускну спроможність громадського транспорту, відрегулюємо хронометраж перемикання сигналів світлофора, перенесемо для зручності зупинки громадського транспорту, змінимо деякі дорожні знаки. Звісно, працюватимуть посилені патрулі", – зазначив Клименко.

Міністр додав, що деталі щодо тимчасових змін дещо пізніше розкриють у Департаменті патрульної поліції.

"Обовʼязково детально анонсуємо всі нововведення, які, переконаний, попередять транспортний колапс у столиці", – зазначив він.