Основна ідея програми полягає у створенні просторів відновлення через гру в медичних закладах та реабілітаційних центрах. Ці простори обладнані PlayStation, VR-окулярами та іншими технологіями, які сприяють фізичній і когнітивній реабілітації. Перебуваючи в таких просторах, відвідувачі центрів можуть використовувати ігри для покращення моторики, координації, уваги та пам’яті, що є важливими складовими комплексного відновлення.

Станом на вересень 2024 року в Києві та Київській області функціонують два таких простори відновлення, а ще два готуються до відкриття. За цей час було проведено понад 400 ігрових сесій, які щоденно відвідують до 10 поранених. Інтерактивна реабілітація не лише підтримує фізичне здоров'я, але й сприяє емоційному відновленню, роблячи процес лікування більш комфортним та цікавим.

Другим важливим компонентом програми є «рюкзаки відновлення» — спеціальні набори для тих, хто продовжує реабілітацію вдома, що містять усі необхідні матеріали для самостійної реабілітації за допомогою інтерактивних ігор. Наразі в медичні заклади в Кіровоградській, Хмельницькій, Миколаївській та Київській областях було передано вже понад 70 таких рюкзаків.

Благодійний фонд Favbet Foundation взяв на себе фінансування обох складових проекту, забезпечивши комунікацію з партнерами та організувавши закупівлю необхідного обладнання.

«Відновлення через гру — ефективний метод реабілітації, який вже кілька років успішно застосовують у провідних медичних закладах Європи та США. Ми щиро вдячні команді "Кревні" за можливість долучитися до цього проекту та одними з перших відкрити інноваційні можливості для відновлення», — зазначають у Favbet Foundation.