Андрій Бєдняков присоромив українців, які чекають на перемогу, але нічого для неї не роблять: "Хочу вас засмутити"

Читать на русском

Андрій Бєдняков присоромив українців, які чекають на перемогу, але нічого для неї не роблять:

Андрій Бєдняков присоромив українців, які чекають на перемогу, але нічого для неї не роблять : "Хочу вас засмутити"

Український телеведучий Андрій Бєдняков присоромив українців, які чекають на перемогу, але нічого для неї не роблять.

Він написав емоційний допис в Instagram, розкритикувавши українців, які не докладають жодних зусиль для досягнення перемоги України у війні, розв’язаній Росією, інформує NV.ua.

"Читаючи інстаграм, Усі чекають перемоги. Усі її хочуть. Усі уявляють, як будуть святкувати Перемогу. Вона ж близько. Усі чекають перемоги. Але ось коли ти виставляєш збори – багато хто чомусь пролистують їх. І правильно…А навіщо !? Вона ж сама прийде! Перемога. "Та військові все зроблять! Вони сииильні які ! Уууух! А ті чмобіки тупі! Вони ж не знають, як користуватися тими старлінками. В їхніх "дєрєвнях" і інтернету нема! Хахахахах". "Там контрнаступ скоро, і всім загарбникам ср*ка!". "Я бачив!" "Я читала!" . А давайте задонатимо! "Хай інші скидають! Я скидав. І можна вже не скидати.. я чув! Нам все дають! Ще он ППО дали. Усе є!". "Я читав у інфлюенсерів, що ми неодмінно переможемо!". А ДАВАЙТЕ ЗБІР ЗАКРИЄМО!? "ага ! ЩАС ! Хай ті, що Євробачення проводили, скидають! 11 мільйонів! Це ж стільки дронів можна купити". А ВИ ЗНАЄТЕ СКІЛЬКИ ДРОН КОШТУЄ? "Звідки я знаю. Та не дуже дорого…. А їх стільки можна було б купити! 17 вагонів дронів! Хай вони скидають! А я не буду! А я буду перемогу чекати! Ось вона вже". А ЧОМУ НЕМА ПОСТІВ ПРО ВІЙНУ І ЖОДНОГО ЗБОРУ В СТОРІЗ? "Ти що, дурак? Ти не бачив, як я перші місяці гуманітарку відвозив? Ну я ще фоткався з коробками, на яких моє обличчя було ? Памʼятаєш?". "Ми скоро переможемо" пише інфлюенсер в костюмі! "Перемога близько" пише інший", — звернувся Бєдняков до фоловерів.

Він підкреслив, що перемоги не буде, якщо українці забудуть про війну і перестануть допомагати військовим на фронті.

"Друзяшки, але є одна ху*ня : для перемоги треба постійно щось робити, постійно. Кожен день. Костюми на перемогу можна і потім обрати. Головне, щоб було що обирати… Ось вона Перемога! Близько! Виглядає з-за рогу вже! Я хочу вас засмутити, але не буде перемоги, поки ми всі не піднімемо свою ж*пу. А не буде перемоги, якщо не будемо і НАДАЛІ працювати всі разом. А не буде перемоги, якщо всі забудуть про війну. Зберись. Дякую", — підсумував він.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Andrii Biedniakov (@biedniakov)