Корупція під час війни не знає меж: у Фастові мерія за 10 днів провела “надзвуковий” тендер на 200 млн гривень

І заклала в одну закупівлю монтажні будівельні роботи та постачання інкубаторів для новонароджених разом з апаратами ШВІЛ.

ТОВ "Креатор Компані", ТОВ "Будівельна компанія "Креатор" та ТОВ "Торгівельний альянс "Брок Бізнес" за три дні до оприлюднення закупівлі на Prozorro утворили Консорціум “Креатор”.

А після цього “неочікувано” виявилися готовими до виконання складного проекту з капремонту головного лікувального корпусу КНП ФМР "Фастівська БЛІЛ та виграли тендер.

Хоча офіційного рішення ще не прийнято, технічно переможець вже визначений. Якщо закупівлю не буде скасовано.

Тендер було оприлюднено 5 квітня. 15 квітня закупівлю завершено.

Початкова вартість склала майже 213 млн гривень. Сама закупівля не обмежується капітальним ремонтом у класичному розумінні.

Фастівська мерія заклала у будівельний тендер купівлю апаратів ШВІЛ та інкубатора для новонароджених, і віддала перемогу Консорціуму одноденці

Якщо переглянути документи, додані у тендер (Таблиця 1. Додаток 3 Відомість обсягів робіт), то можна побачити, що він містить перелік робіт від демонтажу та ремонту, до закупівлі медичного обладнання. В цілому перелік складається з 5346 окремих позицій. Для розуміння, такий документ є орієнтиром для компанії підрядника, яка має врахувати у своїй пропозиції кожен з пунктів додатку.

Компанії учасники могли прорахувати все за такий короткий проміжок часу лише в одному випадку – коли знали всі вимоги наперед

Якщо переглянути Таблиця 2 до Додатку № 3 Медичні вироби, взагалі виникає повне нерозуміння, як можна все це повʼязати в одній закупівлі.

Виконком Фастівської міської ради засунув в закупівлю на капітальний ремонт, що за логікою має реалізовувати будівельна компанія переможець, навіть оновлення медичного обладнання: від інкубатора для новонароджених до апарату ШВІЛ.

Абсолютний нонсенс. Більше схоже на чергову схему, від фастівської мерії, за якою вони вочевидь прагнули збільшити суму закупівлі. А якщо так, то виникає думка, що проект не буде реалізовано, і не для того створювався Виконкомом.