"Дивився, як на шматок м’яса": французька акторка звинуватила Жерара Депардьє у сексуальному насильстві

Читать на русском

"Дивився, як на шматок м’яса": французька акторка звинуватила Жерара Депардьє у сексуальному насильстві

На відомого французького актора Жерара Депардьє його колега Елен Даррас подала скаргу про сексуальне насильство. Вони обидва грали ролі у стрічці "Диско", під час створення якої сталася ця жахлива ситуація. Акторка прирівняла ставлення Жерара до себе під час зйомок, як до шматка м’яса.

Це звинувачення стало другим офіційним позовом на Депардьє. Перше відбулося ще у 2018 році, коли кінорежисерка Шарлотта Арну повідомила про зґвалтування з боку актора, пише The Guardian.

Даррас стверджує, що Депардьє вчинив сексуальне насильство над нею ще у 2007 році на зйомках фільму "Диско". Акторці тоді було 26 років, коли вона зіграла роль учасниці танцювального конкурсу в комедії, в якій знімався і сам Депардьє.

"Він дивився на мене так, ніби я була шматком м’яса", – сказала Даррас в інтерв’ю французькому новинному документальному шоу "Complément d’Enquête", згадуючи, що актор "підійшов до мене, а потім провів рукою по моїх стегнах і сідницях".

Згодом він запропонував їй прийти до гримерки, на що отримав відмову, але "це нічого не змінило, він продовжував обмацувати мене в час між дублями фільму".

Даррас тоді не повідомляла про насилля через страх потрапити до "чорного списку акторів": "Я була додатковою [під час зйомок фільму. – Ред.]. Я навіть не закінчила театральну школу, але дуже хотіла бути актрисою".

Нині слідчі вивчають цю скаргу, але, на жаль, справу можуть закрити за терміном давності.